לקוחות ממליצים

קרן ודוד חזן סטימלר

לא קל לבחור את שותפך לחיים ולבניית משפחה,כמו גם לא פשוט לבחור את מיקומו וגודלו של אותו תא. אך ההפתעה הגדולה ביותר הגיעה כשנדרשנו לבחור את המעצב והמכוון של אותו בית חלומות לפני כשלוש שנים יצאנו לדרך שסופה אולי ידוע אך לא נפתוליה מספר הצמתים והדילמות עלה על המשוער רגעי הספק היו רבים ולא פעם הרגשנו כי לא לנו הכלים לקחת את ההחלטה הנכונה. מהרגע שבחרנו לעבוד עימך היתה בנו התחושה כי ביצענו החלטה נכונה. ואכן - עצה טובה, אוזן קשבת ותמיכה מקצועית תמיד קבלנו  ובברכה. זוכרת את הרגעים בהם שיטטנו באינטרנט בחיפוש אחרי אותו איש/אישה  שיוביל הפרויקט מתחילתו ועד סופו ייתן קו, יינחה, יגיע לפגישות ויהיה שותף פעיל בכל כך הרבה התלבטויות עתידיות, יהיה קשוב לפרקטיקה אך גם לרצון העז ולחלום הכמוס שבו בכל רגע שנפתח את דלת הבית נתאהב בו מחדש ונרצה רק בתוכו לשהות כבחוף מבטחים.

אז יניב יקירי- הצלחת ובענק. תמיד עם חיוך וסבלנות, תחת רגעי לחץ לא קלים, דרישות קבלן מופרכות, לקוחות לא מתפשרים,לו"ז משתנה, עיכובי ספקים וכל כך הרבה שנים. איחדת ולשת הכל כמו ליצירת חימר אמנותית ועל כך רוצים אנו  להודות לך מקרב לב. הוכחת לנו כי עיצוב דירה הוא תהליך אמנם ארוך ולעיתים מייגע אך למרות הכל אפשרי וכדאי להנות ממנו.

1.

שמיר וענת קמינצקי​

את יניב הכרנו לפני כחמש שנים לאחר ששוטטנו ארוכות באתרי אינטרנט והאתר שלו שבה את ליבנו.

פגשנו איש מוכשר,יצירתי,נעים,סבלני לאין קץ,שהתחבר במהירות לצרכים ולטעם העיצובי שלנו.מהרגע הראשון הדיאלוג בינינו לבינו זרם באופן חיובי ביותר והפרה את התהליך כולו.

תהליך העבודה הממושך כלל פגישות רבות,חלקן נשא אופי עיצובי,חלקן נשאו אופי טכני,חלקן התבצעו בשטח-אם בחנויות רבות מאוד  בהן ביקרנו יחד על מנת לבחור  בכל התחומים הרלוונטיים ,ואם בבתי לקוחות להתרשמות מסגננות עיצוביים שונים.

במשך תקופה ארוכה זו ביצענו שני שיפוצים משמעותיים שהיו כרוכים בהרבה מאוד התלבטויות שלנו,יניב ליווה אותנו במקצועיות ובסבלנות אין קץ לכל אורך הדרך .

לכל אורכו של התהליך הרגשנו שיניב לא בוחל בשום מאמץ על מנת להרחיב את האופציות העיצוביות והפונקציונאליות העומדות לרשותנו במגבלות הנתונים הקיימים.

לא פעם ,כשהיינו מתעייפים,החזיר אותנו לעניינים עם איזה רעיון חדשני וסוחף.

התוצאות נפלאות ומרגשות ועל כך תודתנו מעומק הלב ליניב.

2.

מרינה ורפי ארגז

יניב, היקר!!! כבר מעל שנה וחצי שאנחנו ביחד ולמרות שהודאתי לך כמה וכמה פעמים בע"פ, הגיע הזמן להודות לך מקרב לב על הליווי המקצועי ואיכפתי ולהמליץ לכל אלה שמחפשים מעצב ברמה גבוהה "מחוץ לקופסא", לא עוד מעצב, שעובד לפי קו מסויים המקובל בשוק, אלה יודע לעצב הכל בכל מקום. כל בית שיניב מעצב נראה שונה כאופי האנשים עבורם הוא מעצב את ביתם. לוקח לו מעט מאוד זמן לקלוט את הטעם של הלקוח ולפי זה לבנות קו ולהציע פתרונות שונים ומשונים. אנחנו מאוד נהנינו מהתהליך "הפתרונות" האלה והיו לנו לא מעט...בעלי, שהיה מאוד סקפטי לגבי צורך במעצב, כשראה את התוצאה הסופית אמר: "באמת יניב שיחק אותה" ותאמינו לי זה אומר המון. אני אישית מאמינה שברגע שהחלטתי  שהבית יעוצב ע"י איש מקצוע, אני אמורה להיות עם ראש פתוח ולא לפחד להעיז.

יניב לוקח כל אי הצלחה או בעיה עם אנשי המלאכה מאוד אישי, כאילו זוהי הדירה היחידה שהוא מעצב. היחסים איתו נהיים בפרק זמן קצר מאוד אישיים. בניית דירה חדשה או השיפוצים, בד"כ, גובים מאיתנו המון כוחות נפשיים, יניב תמיד היה לצידינו, תמך ועזר, הוא נלחם עבור הלקוח עד הסוף, לא "מחפף" ומאוד מתחשב בתקציב.

 תהיו בטוחים שעם עיצוב של יניב לא יהיה עוד בית הדומה לשלכם.

יניב, אני זמינה לכל מי שמתלבט ומאשרת למסור את הטלפון שלי.

שוב המון תודות על מה שהיה ועל מה שיהיה.

3.

ג'ני ואוהד שוורצברג

אל יניב הגענו לאחר שצפינו בתיק העבודות באתר שדיבר בדיוק אל הסגנון והאווירה שרצינו להשרות בדירתנו החדשה - מודרני ונקי עם נגיעות שמחות של צבע.

לאחר פגישת ההיכרות והגדרת הכיוון והתקציב, יצאנו לדרך במהלכה זכינו לליווי אישי של תהליך העיצוב, שרטוטים אדריכליים, ביקורים משותפים בחנויות וסיבוב הלבשת בית לסיום.

היעד הראשי הושלם! עברו כבר כמעט 3 שנים מאז שנכנסנו אל דירתנו ועדיין כל בוקר אנחנו נהנים להתעורר לבית מהמם שכיף להיות בו ולארח בו (גם האורחים לא נשארים אדישים).

ויש גם בונוס - ההחלטה להיעזר ביניב בעיצוב הבית חסכה לנו המון זמן יקר של התרוצצות בין חנויות, ומנעה קניות מיותרות. התהליך היה באווירה נעימה לצד הקפדה על כל הפרטים הקטנים ביותר, מותאם לתקציב ומותאם אלינו וזכור לנו כחוויה נהדרת.

4.

אנג'לה ויבגני יעקבסון

כשרוצים לשפץ דירה ולא מבינים בזה כלום חשוב למצוא משהו שאפשר לסמוך עליו בהחלטות

שלו. וזו משימה לא פשוטה בפני עצמה כאיך אפשר לסמוךעל אדם אותו מכירים בקושי.
ככה זה התחיל גם עם איתך יניב. מהר מאוד קיבלנו ביטחון כהבנו שיש לנו עסק עם מעצב מיומן מאוד. סבלנות, יכולת הקשבה, אסרטיביות בעבודה מול קבלן שיפוצים, יצירתיות והבנה עמוקה של צרכינו הפכה תהליך עבודה למהנה ונעים. אנחנו לא היינו לקוחות קלים בכלל. הרצון שלנו לחיות בדירה יפה דחף אותנו "לשגע" את יניב. למרות הנוקשות שלנו יניב מצא תמיד דרך נכונה למצוא פתרון יצירתי וגם כשהכל היה כבר ברור הנגיעה האחרונה של יניב הפכה תכנון טוב למעולה. הודות לך, יניב, היום יש לנו דירה יפיפיה שבה כל נגיעה בקיר, מטבח, דלפק, ריהוט מזכירה לנו אותך ואת היחס המדהים שקיבלנו.

בתודה מכל הלב יבגני ואנג'לה יעקובסון.

5.