top of page
Peled-Studios---Krauze-St-1_-77-HDR-copy.jpg

מסלולי ליווי לדירות קבלן

בנינו עבורכם 3 מסלולי ליווי מיוחדים וממוקדים, שיעשו לכם את כל הסדר שאתם צריכים בתהליך המורכב.

 

המסלולים מתחשבים בתקציב המיועד לשידרוגים השונים ולהלבשת הדירה ונבנו לאחר שנים רבות של עשייה בתחום מול מאות לקוחות ופרויקטים. נסיון זה אפשר לנו לבנות תמהיל נכון ומדוייק לתקציב והצרכים שלכם.

אנו מציעים גישה עדכנית וחדשנית לעיצוב הבית מבחינת שיטת העבודה - כזו שתעשה לכם את התהליך נוח, יעיל ומובן. אנו עוזרים ללקוחותנו מול הקבלן ומול הספקים השונים ומכוונים אותם בכל נקודה בתהליך לשם מטרת העל - כניסה בסיום לדירה מעוצבת ומדוייקת במיוחד עבורכם.

הליווי שלנו כולל:

  • תכנון והעמדת ריהוט

  • עיצוב מטבח, חדרי רחצה וחדרי שינה

  • פגישות רכישה בחנויות

  • סט תכניות מלא לקבלן

  • תכנון נגרות והלבשת הבית

  • ליווי מקרוב ומרחוק לכל שאלה בכל שלבי התהליך

  • ליווי והנחיה של בעלי המקצוע
  • יחס אישי וצמוד
  • ועוד..
026.jpg

חדר רחצה כללי במסגרת עיצוב מלא לדירת 6 חדרים בפרויקט בקרית אונו הפרויקט המלא בדף "עבודות נבחרות"

Peled-Studios---Krauze-St-1_-23-HDR-copy3.jpg

עיצוב דירת קבלן בחולון

הפרויקט המלא בדף עבודות נבחרות

המסלולים

 

מתוך נסיון עם לקוחות רבים אנו מודעים לכך שלא כולם צריכים את התהליך המלא שכולל ההלבשה. ודאי לא בשלב שבו הם רוכשים את הדירה ומייד נדרשים להעביר לקבלן את כל החומר שהוא דורש ואין יותר מדי זמן להבין מה רוצים ומה פחות. לשם כך יצרנו 3 תכניות ליווי אטרקטיביות - עם הלבשה מלאה וללא:

1.
תכנית "הכל לקבלן"

כל מה שצריך כדי למסור לקבלן לביצוע. מתכננים את הדירה בצורה הטובה ביותר, מבצעים את הבחירות הנכונות מבחינת ריצופים, חיפויים, ומעצבים את המטבח ומשטח העבודה. בסוף מפיקים סט תכניות תכניות החשמל, תאורה, מיזוג וכד' על מנת להעבירן לקבלן. עלות החל מ7000 ש"ח פלוס מעמ (תלוי בגודל הדירה וכמות החדרים).

2.
תכנית "עיצוב פנים עד מפתח"

כוללת בנוסף לליווי מול הקבלן, גם הלבשה מלאה וליווי עד אחרון הפריטים. מיועדת לתקציבים ממוצעים/בינוניים. 

 

3.
תכנית "עיצוב פנים עד מפתח" אקסטרה

הינה תכנית מורחבת לתקציבים גבוהים.

 

אל דאגה, אנחנו נכוון אתכם גם מבחינה תקציבית להבין איפה אתם עומדים ומה ניתן לחלץ מהתקציב שלכם כדי שתגיעו ליעד בהצלחה ומה מתאים לכם בדיוק כדי שלא תשלמו על משהו שאתם לא צריכים. 

140.jpg

הכניסו פרטים וקבלו הצעה בה גם נפרט לכם מה כוללת כל תכנית. או חייגו אלינו לשיחה עם מעצב

לשיחת ייעוץ צרו קשר ב- 052-5912260

להצעה מלאו פרטים לגבי הדירה

Peled-Studios---Krauze-St-1_-77-HDR-copy.jpg

עיצוב מטבח ומבואת כניסה במסגרת

עיצוב דירת פנטהאוס בפרויקט בחולון. הפרויקט המלא בדף עבודות נבחרות

כמה מילים על "איך עובד התהליך?" 

אז ככה: התהליך כולל שני שלבים - "שלב יישום לפני מפתח", ו"שלב יישום אחרי מפתח".

 

שלב 1 "יישום לפני מפתח"

 

מתחיל בשלב שהתכניות "על הנייר", כאשר עדיין לא הוגשו השינויים והבחירות לקבלן. בשלב זה אנו נכנסים לפעולה ומתחילים בתכנון החלל, בחירת חומרי הגמר, ועיצוב המטבח. בתהליך זה, האורך בין חודשיים עד כחמישה חודשים, אנו מציעים חלופות תכנוניות ללקוח, מתכווננים יחדיו על קו עיצובי ונסגרים על תכנון מערכות כמו חשמל, תאורה, מיזוג ואינסטלציה. כשיש בידנו כל הנתונים אנו מסכמים הכל לסט תכניות מפורט ומגישים למחלקת שינויי הדיירים.

שלב 2 "יישום אחרי מפתח" 

 

נקרא גם "הלבשה", מתחיל מספר חודשים לפני קבלת המפתח וכולל את כל מה שנתקין וניישם לאחר מסירת הדירה. שלב זה כולל תכנון פרטי נגרות, בחירת רהיטים ומערכות ישיבה, תכנון פרטי זכוכית ומקלחונים, רכישת גופי תאורה לכל חלל הבית, עיצובים מיוחדים לקירות כוח ושכבת הלבשה דקורטיבית סופית של פרטי סטיילינג, וילונות, שטיחים ושאר אביזרים.

 

התהליך מתבצע בפגישות רכישה בחנויות, הפקת מפרטי נגרות, רפדות וכדומה והעברתם לתמחור וביצוע, ייעוץ מרחוק ומקרוב לכל התהליך והנחיית בעלי המקצוע.

מטבח-נורדי.jpg

עיצוב מטבח במסגרת עיצוב דירה . בפרויקט פינוי בינוי ברמת גן. מסלול הליווי "הכל לקבלן"

יניב.png

"למה אנחנו?"

אנו מביאים נסיון רב שנים בעבודה מול לקוחות קבלן, אנו מכירים את התחום על בוריו וכיצד ניתן לתמרן בתהליך כך שתפיקו את המקסימום במינימום. במהלך השנים עבדנו מול פרויקטים גדולים וקטנים, במגדלי יוקרה עם מחלקות שינויי דיירים גדולות ו"קשיחות" או בבניינים קטנים שבו יש גישה ו"דיבור" ישיר עם למנהל העבודה. מעבר לצד העיצובי אנו מביאים ידע רב במערכות המבנה, עלויות, מגבלות, וכיצד ניתן לעקוף אותן במידת האפשר היות ומעבר ליופי יש צד טכני מאוד מורכב שמצריך התייחסות ופתרונות. 

בנוסף לכך יש לנו נסיון עשיר בעולם עיצוב המטבחים, ואנו משמשים כיועצים ומתכננים של סניפי רשת "מטבחי אביבי" כך שבין השאר, בחלל החשוב ביותר בבית אנחנו יודעים לתת את הפתרון המושלם ביותר האפשרי. 

לקוחות מספרים

ממליצים בחום רב!​ מייד כשרכשנו את הדירה, הקבלן לחץ להעביר לו תכניות שינויים. התכנית הבסיסית של יניב הגיע בדיוק בזמן, היות ולא ידענו כמה נוכל להתחייב לתהליך ארוך ומלא אך מצד שני היינו חייבים לבצע בדירה שינויים. יניב עזר לנו בכל שאלה והעניק פתרונות שבלעדיו לא יכולנו לחשוב עליהם והכל עם המון המון סבלנות. הרגשנו שכל שקל שאנו משקיעים נעשה בצורה מכוונת, מחושבת ונכונה ושווה בעצם הרבה יותר.

טל ועדי, יבנה

140.jpg

לשיחת ייעוץ צרו קשר ב- 052-5912260

להצעה מלאו פרטים לגבי הדירה

014.jpg

גלרית עבודות עיצוב פנים

bottom of page